Artist Shqiptar - Albanian History & Culture

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Artist Shqiptar

Artist Shqiptar

· 1 · 900

  • Postime: 165
  • Karma: +0/-0

ne: 18-04-2006, 18:16:07
Rastesisht u ndesha me website-in e një artisti shqiptar! Jam mahnitur! Me kanë pëlqyer jashtë masë pikturat e tij.

Emrin e ka Artan Shabani. Për me tepër mund te hyni vete ne website-in e tij dhe ta shikoni kualitetin e pikturave:
http://www.artanshabani.com/hp.htm

Unë po vendos dy, tre qe konsideroj te veçanta, megjithëse janë të gjitha te mrekullueshme!

Temat e fundit