Libra mbi Shqiperine dhe shqiptaret ne internet - Albanian History & Culture

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Libra mbi Shqiperine dhe shqiptaret ne internet

Libra mbi Shqiperine dhe shqiptaret ne internet

· 3 · 814

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 24-01-2009, 12:30:26
http://img90.imageshack.us/img90/6029/librambishqiperinedheshpc5.pdfGjithashtu mund ta lexoni si postim (faqe te zakonshme) ketu ose ketu.

Nese eshte e mundur ta modifikoni qe te shfaqet dhe ketu si postim i zakonshem ose ne nje format me te pershtatshem, mund ta beni pa problem.

  • Postime: 2
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-01-2009, 06:08:38
E njejta reference, e perkthyer ne anglisht: ketu dhe ketu.

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-02-2009, 11:40:41
Faleminderit Xhibi. Shume interesante.

Temat e fundit