How do we define R-E-S-P-E-C-T?! - Albanian Forums

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

How do we define R-E-S-P-E-C-T?!

How do we define R-E-S-P-E-C-T?!

· 3 · 1065

  • Postime: 5503
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

ne: 20-01-2007, 08:28:32
We all know how to spell it, but how would you define the word R-E-S-P-E-C-T and what does this word mean to you?!

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-01-2007, 19:13:37
I guess when you treat others the way you wanna be treated.
Tolerance, justice, and forgivness are all part of respect.


  • Postime: 12100
  • Karma: +185/-20
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 17-06-2013, 22:04:41
I guess when you treat others the way you wanna be treated.
Tolerance, justice, and forgivness are all part of respect.

 :)

Temat e fundit