AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

echo "Zeri i Programuesve shqiptare!"

Shef.me
21-04-2013, 10:45:54

Veshtiresia programimit; object-oriented; C++ Vs. Java; mund te krijoj X;

Veshtiresia programimit; object-oriented; C++ Vs. Java; mund te krijoj X; literatura?Dikush me ka bere disa pyetje ne privat rreth programimit. Une gjykoj se do jene te vyeshme edhe per dike pasardhes. Gjithashtu, besoj se ka programues te tjere ne kete forum, qe jan ndoshta edh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-11-2011, 01:23:33

Mësojani vetes programimin

Kemi hyrë në verë, që është kohë shumë e mirë për të përmirësuar veten; ju mund të shkoni të notoni, ose të vraponi, ose ju do të mund të shkoni të mësoni ndonjë gjuhë të re të huaj, ose madje do të mund të mësoni të programoni. Vetëmësimi nuk tingëllon edhe aq i vështirë dhe është shumë më i le...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
02-02-2020, 20:36:24

Klasifikimi i lajmeve (Shqip) duke përdorur Machine Learning

Një nga produktet e para të Gjirafa.com janë lajmet. Në këtë produkt, Gjirafa bën mbledhjen e të gjitha lajmeve ditore që publikohen në të gjitha portalet shqiptare. Këto lajme analizohen nga sistemi jonë dhe paraqiten në një vend ku ju si vizitorë të Gjirafa.com mund të gjeni lajmet kryesore te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


flat file cms photo - Edited.jpg

Pergjigje nga: sFTP, A$H Da Master

PHP vs. PYTHON per Programim ne Web

Qytetari ri
21-01-2020, 23:47:01
Natyrisht Python0__Tc8a2lHRSbsyzhI.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

html master
09-01-2020, 23:49:39

Ikona Falas per Web + App Design

Ikonat e Material Design nga Google janë simbole të lezetshme, të krijuara bukur për veprime dhe sende të zakonshme. Shkarkoni në desktop për t'i përdorur ato në produktet tuaja dixhitale për Android, iOS dhe web.

AlbEno
09-07-2013, 19:21:59

Image Hosting Script Me PPV(System)

Pershendetje,Me nevoitet nje script per ihs me ppv system, pak a shume si http://www.imageporter.com/ ose ...

Kmjeksore
24-11-2012, 14:46:36

A mund te me ndihmoni ?

Pershendetjewww.keshillamjeksore.com portal i cili ne total eshte kriju ne baza humaniteti, pra nga hostimi, domeni, e shkrimet qe behen, kam nevoj per nje dizajn te mire a kish mund kush nga...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe