AlbDEVs - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

echo "Zeri i Programuesve shqiptare!"

armenito
20-07-2008, 21:06:49

( euDock ) Menu Websiti sikurse dock i Mac os x!

euDock është një lloj menuje ne javascript qe imiton pamjen e dock te mac os x...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: N3twork, m@ster

WebDesign

N3twork
30-04-2008, 18:43:22
e pra
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, albi2

Flash banner rotator

M A X
31-03-2008, 00:04:27
Jo nuk ben!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: N3twork, olti

Ndihmë me Nuke

N3twork
15-12-2007, 02:49:17
Thanks
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

o2men
14-12-2007, 15:21:49

Infusione për php-fusion

Kush din dikush Infusione për php-fusion dhe a mund te përdoren infusionet e php-nuke ne php-fusion RESPEKT TRIMA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kokushta
19-11-2007, 00:49:29

EclipseStyle - jo thjesht një editor CSS

Doja t'ju njihja me një editor CSS i cili quhet EclipseStyle.Ne fakt nuk është thjesht një editor CSS por te jep mundësinë të shikosh efektion e çdo modelimi te stilit paraprakisht ne nje dritare te integruar. Ky i kombinuar dhe me EclipsePalette për krijimin e ngjyrave ju jep ne dorë një arme t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gεŋтυs
26-05-2007, 21:43:47

Kush Mund Ta Perktheje Kete Batch File!

    Kush mund ta perktheje kete batch file? @echo off if %1=="" goto end echo %1 >> keys.txt cls echo Getting Network Computers list! ....... net view >> pc.txt for /f %%a in (pc.txt) do echo %%a >> pc1.txt del pc.txt type pc1.txt |find "\\" >>pc.txt del pc1.txt echo Don
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: DjTerenc, olti

Free css & html templates!

Terenc
05-02-2007, 15:31:07
interesante kjo 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: FareTop, olti

File .exe

*
FareTop
23-06-2006, 01:29:10
ok flm Max
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
FareTop
18-06-2006, 05:53:02

Ndërtim web-faqesh

Ne fakt tema eshte reklame. Me vjen keq!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
STAR
26-11-2005, 03:19:01

Mesomeni si te instaloj Copermine Gallery

Ju lutem kush ka mundesi te me tregoj si instalohet Copermne Gallery apo kush ka kohe te ma instaloj let ma boj add ne emailin star@starsmail.netJu lutem te gjithevee..... :)AtdheKollqakuPe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: lorik, olti

Ushtrime në Java

AT¹
14-09-2005, 18:36:52
Ushtrime në Java-Linux
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Ervald, DjTerenc

Postoni sitet qe kan lidhje me 3d.

M A X
09-09-2005, 10:37:01
www.grafikshqip.com  
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe