AddyOsmani.Com - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

AddyOsmani.Com

AddyOsmani.Com

· 1 · 726

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-03-2011, 13:01:18
Rastesisht gjeta kete blog http://addyosmani.com/blog/ i cili ka plot informacione per webdizajner e webprogramues. Nga emri duket se ky djali duhet te jete shqiptar, edhe se konfirmim nuk munda te gjej.
M'u duk interesant si blog se trajton aspekte moderne te webprogramimit duke perfshire HTML5, CSS3, jQuery etj si keto. Blogu eshte ne gjuhen angleze, gje qe per shume nga ne s'besoj se eshte problem.

Temat e fundit