Cfare faqe eshte kjo? - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare faqe eshte kjo?

Cfare faqe eshte kjo?

· 2 · 989

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 01-01-2011, 00:17:52
ju lutem moderatorve se pasi te kem mare pergjigjen e pyetjes mund ta nderrojne titullin si vete me mire.
Po rkerkoje ne net dhe ndesha kete faqe por nuk po e kuptoj mire se cfare pune bene  hmmmmm: http://www.rapidsitecheck.com/pagerank-backlinks.php?
« Editimi i fundit: 01-01-2011, 00:45:08 nga M A X »

  • Postime: 376
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-01-2011, 05:48:33
nje Faqe e programuar me PHP qe sherben per te kontrolluar backlinks te nje domaini me nje fjale te tregon adresat dhe numrin ku ke linkun e faqes tende

Temat e fundit