css.gg ikona te koduara ne css - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

css.gg ikona te koduara ne css

css.gg ikona te koduara ne css

· 1 · 354

  • Postime: 113
  • Karma: +0/-0

ne: 29-01-2020, 23:37:11
 

https://css.gg/ eshte nje projekt nga nje shqiptar i quajtur Astrit Malsija. Ikonat jane imazhe te bera me css te paster dhe mund te perdoren lirisht e falas ne cdo webfaqe apo app.

Kodi: [Zgjidh]
Minimalistic Icon library Designed by code.
Customizable & Retina-Ready icons entirely built in CSS.

Web zyrtar https://css.gg/
Github https://github.com/astrit/css.gg
Autori https://a.st/

Temat e fundit