Kerkoj webdesigner per nje projekt. - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoj webdesigner per nje projekt.

Kerkoj webdesigner per nje projekt.

· 17 · 2697

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

ne: 23-11-2008, 17:00:21
Pershendetje..

Dua te  bej nje website per nje biznesin tim te  vogel.  buxheti im aktual per kete projekt eshte 200 $ nq se ndokush nga ju si webdesigner eshte i interesuar qe te zbatoj kete projekt , pra qe te me bej websitin, mund te me kontaktoni ne mesazh privat, ose ne adresen time te email al_limelight@hotmail.com.

Website qe kerkoj, do punohet ne php, java etc etc.

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 23-11-2008, 17:45:22
OnlineBP

U mundova tju ktheja pergjigje ne privat, por ishte e pa mundur, dhe nuk e di pse.

Po ua shkruaj ketu ate qe do shkruaja atje.Nuk e di nq se do mundeshe te flisnim ne msn. pasi do mundesha te te shpjegoja cdo gje se si e dua websitin dhe kur e dua. un jam i gatshem tju paguaj 200$  per berjen e websitit tim pasi e dua profesional. adresa ime eshte al_limelight@hotmail.com

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-11-2008, 07:43:46
nese je i interesuar,
atehere me kontakto shto ne msn : artti@linuxmail.org
ose email
artramadani11@yahoo.com

une di vetem web dizajnin !

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 24-11-2008, 22:39:29
Un nuk ju kuptova çfarë doje  te thonje qe ti  di  te besh web dizanjim, por gjithesi ju shtova ne  adresentime.. aty kur të jesh online do  tju jap dhe shembullin.

 • Postime: 243
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-11-2008, 23:37:24
pls na jep ndonje info me shume

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 24-11-2008, 23:43:44
Ok nje orgjinal te tille, si linku qe do ju jap me poshte. asgje me pak asnje gje me shume. pervec se ndryshe to jen dhjesht adresat, dhe logot.

http://www.appliedlanguage.com/

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 25-11-2008, 00:58:07
Dhe ti kerkon per 200 dollar kte faqe php ?

Per 2300 euro ta punoj une si te duash
Falas domain name
unlimit email
3 gb hapsire hosti
unlimit bandwith

me teper info www.nipastudio.com/indexal.php

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 25-11-2008, 01:35:46
lali un kam   dedicated server vet,  dhe 18 website  te tjer ku shumica jan te përfunduar.

s'po kerkoj asnjë nga ato qe permende ti  përveçse faqes. un buxhetin aq e kam. Spo bëj komente këtu  as e ke shtrenjt as e ke lirë pazarin pasi ti atë pazar ke dhe unë këtë buxhet kam.

Un këtu ku jam gjej student  amerikane qe jan për informatike për 300-400$ te ma bëjnë për 3-4 ditë. Nuk po mundohem  te te mbush ty mendjen. thjesht po them qe buxheti im kaq është, kujt i leverdis shum ne rregull.

shëndet e te mira

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 25-11-2008, 10:04:59
Nqs je ende i interesuar , un mund te ta bej ate faqe qe doje per 200$ per 5 dite.

Gjithashtu me nje pagese prej 200$ Extra mund te ta bej faqe SEO sepse jam SeoExpert.

Gjith te mirat.

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 25-11-2008, 18:06:14
me kontakto  ne e-mail-in tim, me bej add ose me dergo adresen se te shtoj une. un thjesht dua  dicka orgjinale si  ajo faqe qe kam ven shembullin aty asgje me shume.

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 25-11-2008, 19:46:33
kokushta, sme ka ardhur gje email lal.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-11-2008, 20:09:05
lali un kam   dedicated server vet,  dhe 18 website  te tjer ku shumica jan te përfunduar.

s'po kerkoj asnjë nga ato qe permende ti  përveçse faqes. un buxhetin aq e kam. Spo bëj komente këtu  as e ke shtrenjt as e ke lirë pazarin pasi ti atë pazar ke dhe unë këtë buxhet kam.

Un këtu ku jam gjej student  amerikane qe jan për informatike për 300-400$ te ma bëjnë për 3-4 ditë. Nuk po mundohem  te te mbush ty mendjen. thjesht po them qe buxheti im kaq është, kujt i leverdis shum ne rregull.

shëndet e te miraNuk jam aspak kundra me kto qe ti ofron , por me duket tallje kur kerkon dike me kte pagese.
Nervozimi ne kte mes na takon ne desingerve qe me diturite dhe pervojen tone shume vjecare perballemi me nje oferte si kjo e jotja. Gjithsesi ashtu si te dhe te tuat dhashe dhe une cmimet e firmes time.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 25-11-2008, 22:00:29
e shkrij un me Joomla! per 130 usd dhe 2-3 dite, bashk me SEO :) :)

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 26-11-2008, 00:27:46
e shkrij un me Joomla! për 130 usd dhe 2-3 ditë, bashk me SEO :) :)


Kerkon dicka me shume se thjeshte nje portal. Te duhet programimi ne PHP se sben !

PS: une ne joomla u ofrova ta beja FALAS.   ;)

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 26-11-2008, 01:16:08

Kerkon diçka me shumë se thjeshtë një portal. Të duhet programimi ne PHP se sben !

PS: unë ne joomla u ofrova ta bëja FALAS.   ;)
Falas ??
 E pse falas ??
Nese vinte ketu dhe kerkonte ndihme dhe shkruante se: nuk ka mundesi te paguaj dhe kerkon kte project falas , me gjithe qejf do e ndihmoja une personalisht bashke  me programuesit e mij . Por ky vjen me nje deshire te mirfillte ironike dhe kerkon te paguaj kte project !
Nese do ta paguaj tamam hakun qe kjo ka athere i duhet te paguaj nga 2000 deri ne 4000 euro.
Nese do e shtronte ndryshe kerkesen e tij dhe ofronte si shenje simbolike kte shifer parash athere do ishte krejt ndryshe dhe opinioni qe une do krijoja.
Pra mos lini veten te tallen me diturite dhe aftesite tuaja .
Gjithe te mirat

 • Postime: 13
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 26-11-2008, 02:34:55
Flm overdose, por kerkoj diçka me shumë se joomola :)

Online flm vëlla :)


Url,

Ne radhe të parë qetsohu sepse nuk te bëra   kërkesë ty personalisht. E  dyta, ti  shoku qe e mban kaq lart, dhe paske këtë kompani kaq te madhe dhe tu tall nderi dhe puna jote me këtë oferte, do ishte me mirë mos te shkruaje  sepse nervozon veten. Un kam Hostalbania dhe kam  webdesignerin tim dhe gjithashtu  bëj dhe website html vet. Pra vetëm html. Kam bërë website te tjerve me pare html apo ndonjë php-nuke qe kan dashur për biznese te vogla si pizza apo resorante shqiptare këtu ne usa, dhe ua kam ber për shifra si 100 apo 200$. ti shoku ne Shqipëri  apo kudo qofsh nq se je kaq miljarder, meru  website për miljarderet dhe  lena ne fukarenjt te bëjmë website me kaq sa mundemi.

Un hakun e punës e  di sa është, dhe s'është dëshirë ironike, por është një kerkes për atë qe ka dëshirë dhe mundësi ta beje dhe i pelqen oferta. Un s'po të them ty as pse e ke aq apo kaq  cemimin. Prandaj duken shum absurde këto përgjigjet e tua. Po të ishte për falas un do e kerkoja falas e kush të kishte mundësi te me ndimonte do ja  dija për faleminderit, por ja qe un e kam këtë masë buxheti dhe kaq mundem te ofroj dhe gjithashtu do ja dija për faleminderit atij qe do mirte përsipër këtë si projekt.

Tani po  e mbyll këtu sepse sdua citoj gjëra te tjera qe ke shkruajtur, se sjam futur këtu për këtë pune. Thjesht kerkoj dike qe ka mundësi dhe dëshirë te bëj këtë website, dhe me këtë buxhet qe ofroj unë.

Shendet e te mira.

P.s na falni qe i ram kaq gjat, po skisha kohe ti bija shkurt, dhe gjithashtu për ndonjë gabim drejtshkrimor pasi jam ne nxitim tani qe po shkruaj.

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 28-11-2008, 10:19:04
me bej add ne msn enidmero111@hotmail.com

Temat e fundit