Kongresi Manastirit (103 vjetori) - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kongresi Manastirit (103 vjetori)

Kongresi Manastirit (103 vjetori)

· 2 · 1007

  • Postime: 328
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-11-2011, 23:42:20
Para disa minutash e perfundova dhe thash te ndaj bashk me ju, Sugjerimet, kritikat jan te mireprituraa

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-11-2011, 20:30:14
Bukur e ke punuar. Pastaj kur lexon titullin kuptohet komplet dicka tjeter. :d

Temat e fundit