MusicWorld v 1.0 (vetem dizajn) - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MusicWorld v 1.0 (vetem dizajn)

MusicWorld v 1.0 (vetem dizajn)

· 5 · 858

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-11-2011, 02:00:14
Vendosa qe te publikoj nje nga templatet qe kam dizajnuar se fundmiii pres kritika, sugjerime, keshilla etj.

Kjo eshte vetem faqja e par Indeksi (Ballina) mungojn dhe faqet e tjera si kontakt, dheee faqjaa kur lexohet artikulli komplet qe sbesoj ti bej publikee ndonjeher edhe pse per momentin nuk i kam perfunduar.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-11-2011, 13:01:21
Vere me mire ta shohim online, nga pak qe duket ka disa te meta ne css te tekstit.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-11-2011, 15:04:55
pamje e bukur por do ishte me mire nje linkse sa jpg

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-11-2011, 15:06:57
Me pelqeka dhe mua. Sidomos menyra si eshte organizuar faqja. Ka goxha origjinalitet. Sic po kerkojne dhe te tjeret edhe une dua te shoh nje link qe ta vleresoj me nga afer.

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-11-2011, 00:14:47
Vetem keni pak durim do bej nje link dhe do tu njoftoj ne tem kerkoj sinqerisht ndjes mirpo mbrem e publikova per disa miq dhe thash te mar disa sugjerime nga ju deri sa eshte si PSD format dhe kam mundesi qe ta editoj (kerkoj ndjes qe me lart nuk u shpjegovaaa por do e konvertoj ne html pasi ty bej disa ndryshime te voglaaa). gjithsesi ashtu siq e shini mund tme tregoni per ndonje gabim qe duhet permisuar

Kam ne plan qe nese del ashtu si do dua un te ivestoj per nje konvertim ne nje templet per wordpress ose joomla po sinqerisht nuk e di nese ja vlen kshtu qe pres sugjerimet e juaja.

Temat e fundit