NDIHME- Me duhet nje kod per Kembim Valutor - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

NDIHME- Me duhet nje kod per Kembim Valutor

NDIHME- Me duhet nje kod per Kembim Valutor

· 7 · 2168

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

ne: 29-01-2012, 13:28:43
Me duhet nje kod per kembim valute ne SHQIP dmth te jete dhe vlera LEK, dicka e tille si ai horoskopi i krijuar nga NIPA.

Me sa di un iShqip e jonit ka pas ofruar disa kode free ketu http://www.shtypidites.com/sherbime/ por paska lene vetem kete per lajme

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 29-01-2012, 14:54:32
 <iframe src="http://www.mataf.net/widget/converter.php?bg=3DD7CF&amp;text=184C76&amp;title=Kembimi valutor&amp;height=250&amp;lang=en&amp;dev1=USD&amp;dev2=EUR&amp;amount=1&amp;fs=12&amp;hv=v" frameborder="0" width="150" height="250" id="w_conv_frame" scrolling="No"> </iframe>

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 29-01-2012, 19:04:21
seshte ajo qe kam menduar une.
Kerkoj dicka me te thjeshte dhe te jet LEKU shqiptar si pershembull.

www.scan-tv.com shikojeni ne sidebar.

Thnx qe je munduar per mua :)

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-01-2012, 19:47:03
Kerkoj dicka me te thjeshte dhe te jet LEKU shqiptar si pershembull.

Nuk e shikon qe e ke edhe lekun shqiptar aty?
E ke ne ALL-Lek

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 29-01-2012, 20:55:18
ne fakt se pash se paska goxha shum.

Faqja qe kerkoj te vendos kembimin valutor ka vizitor teresisht shqiptar dhe do doja dicka me praktike, thjesht informuese mbi tregun e valutes ne AL.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-01-2012, 15:50:19
seshte ajo qe kam menduar une.
Kerkoj dicka me te thjeshte dhe te jet LEKU shqiptar si pershembull.

www.scan-tv.com shikojeni ne sidebar.

Thnx qe je munduar per mua :)

mesa po shikoj ai i Ben update Cdo Dite, Vete

pse se kontakon ate edhe ta marresh me iframe, edhe kur i ben update ai te behet edhe ne faqen tende update ! edhe je Ok,
gjithmonen nqf te lejon webmasteri i Scan-tv.com

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-03-2012, 08:51:05
flm se ky kodi me beri pune dhe mua

Temat e fundit