Ndihme rreth nje Scripti. - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme rreth nje Scripti.

Ndihme rreth nje Scripti.

· 4 · 1470

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-11-2013, 21:01:53
Pershendetje te gjithve.
Me duhet nje Script i tipit,
qe "X" antaret ti kem te rregjistruar , dhe username passwordin tjua caktoj une, dhe ne faqen kryesore, pra index.php te shfaqet vetem butoni sign in pra, mos te ket sign up, dhe ne cdo panel te cdo antari te shfaq cfare te dua une. dhe qe mund ti bej update nga admin paneli, nese ka ndonje script te tille ju lutem me sygjeroni.

 • Postime: 1116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-11-2013, 16:06:50
nje pyetje, a e ke pare ndeonje vend tjeter ti kete, pao thjesht eshte nje ide e jotja?
jo pergje por me duket pak shume diktatoriale  hmmmmm:

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-11-2013, 11:06:51
Wordpress,vBulletin e ben kete gje ndoshta edhe scriptet e tjere te forumeve.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-11-2013, 21:15:07
Nese Ke dicka pak me konkrete, pra nje demo te asaj qe thua te lutem shkruaje ketu ose ne pm.
Faleminderit.

Temat e fundit