PAR - Program Shqiptar per Bar e Restorant Falas - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PAR - Program Shqiptar per Bar e Restorant Falas

· 6 · 7509

PAR - Program Shqiptar per Bar e Restorant Falas

· 6 · 7509

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  ne: 22-11-2006, 16:52:35
  Mund te shkarkoni falas programin per bar e restorant ne linkun e meposhtem. Aty mund te shikoni dhe screenshot-e perpara se te vendosni ta shkarkoni.

  http://www.victoriastudios.biz/forum/forum_topics.asp?FID=3

  Rregjistrohuni ne ate faqe per te shkarkuar here pas here programe falas ne shqip.

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #1 ne: 21-12-2007, 20:04:37
  Objet non trouvé!

  L'URL requise n'a pu etre trouvée sur ce serveur. La référence sur la page citée semble être erronée ou perimée. Nous vous prions d'informer l'auteur de cette page de cette erreur.

  Si vous pensez qu'il s'agit d'une erreur du serveur, veuillez contacter le gestionnaire du site.
  Error 404
  www.victoriastudios .biz
  Fri Dec 21 13:58:53 2007
  Apache/2

  NUK BEN Linku i lart permendur.

  • Postime: 404
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #2 ne: 21-12-2007, 21:12:16
  E gjeta te forumi

  Citim
  Këtu ndodhet programi për bare dhe restorante. Programin mund ta shkarkoni ne _link_un e mëposhtëm:

  http://www.victoriastudios.biz/downloads/par_victoriastudios.zip

  Programi punon me Sql Server 2000 Personal Edition, te cilin mund ta shkarkoni këtu:

  http://www.victoriastudios.biz/index.php/databaza/sql-server-2000-personal-edition.h

  Me sa duket ajo qe duhet te rregjistrohesh te forumi ishte diçka e kotë se nuk kishe nevojë për rregjistrim për të parë shkrimet ose webmasteri nuk di akoma te perdori mirë Fireboards.
 • i identifikuar

  #3 ne: 30-01-2008, 02:44:51
  pershendetje, ju lumtë për shërmimin falas...
  Me respekt nga une H. Kurtaj

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 02-08-2010, 17:15:49
  si ta shkarkoj kte un ?????????????????
  ky link nuk egziston
  « Editimi i fundit: 03-08-2010, 00:00:38 nga M A X »

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 25-10-2010, 11:43:58
  shikoni tek www.programeshqip.com mund te shkarkoni kso lloj programesh ne gjuhen shqipe.

  Temat e fundit