Photoshop Online - Adobe® Photoshop® Express online apps - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Photoshop Online - Adobe® Photoshop® Express online apps

Photoshop Online - Adobe® Photoshop® Express online apps

· 1 · 752

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 27-08-2010, 00:46:44
Adobe mundeson tashme qe te perdoresh disa nga funksionet kryesore te photoshop direkt online dhe cdo gje falas. Vetem nje regjistrim i shkurter mjafton per aplikacionet online, madje per Photoshop Express Editor as ai nuk nevojitet. Per me shume: http://www.photoshop.com/tools

Temat e fundit