PSD => XHTML/CSS => MONEY - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

PSD => XHTML/CSS => MONEY

PSD => XHTML/CSS => MONEY

· 2 · 972

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-03-2010, 22:58:03
Përshëndetje!

Kërkoj një  kodues të dijë XHTML dhe CSS dhe të jetë i aftë të konvertojë një file PSD [Photoshop] në XHTML/CSS.

Ju lutem të interesuarve të më shkruajnë tek info-at-wplancer.com ose të më dërgojnë një mesazh privat për të folur për dëtajet. Do të ishte shumë mirë nëse më dërgoni një link të punës suaj që ju e konsideroni më të mirën, nëse keni diçka online, por nuk është e domosdoshme.

Mundësi për bashkëpunim të vazhdueshëm.

Faleminderit!
WPlancer.Com

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-04-2010, 22:36:54
Pershendetje i nderuar. Nese ju keni nje file ne PSD une mund te konvertoj ne CSS - XHMTL Pa as nje problem...
 
Tani do ju kontaktoj ne pm...

Temat e fundit