Pse spo punon ky skript - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pse spo punon ky skript

Pse spo punon ky skript

· 6 · 1473

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

ne: 12-04-2012, 09:22:07
E mora nga nje faqe me qellim qe te shtoj butonat per shperndarje ne rrjetet sociale te siti im http://ekonomiashqiptare.blogspot.com . Skripti eshte si me poshte:

<span id="st_finder"></span><script type="text/javascript" src="http://w.sharethis.com/widget/stblogger2.js"></script><script type="text/javascript">var switchTo5x=true;stBlogger2.init("http://w.sharethis.com/button/buttons.js", {"facebook":["hcount","Facebook",""],"twitter":["hcount","Tweet",""],"googleplus":["hcount","Google +1",""],"linkedin":["hcount","LinkedIn",""],"sharethis":["hcount","ShareThis",""],"email":["hcount","Email",""]} );var f = document.getElement ById("st_finder");var c = f.parentNode.parent Node.childNodes;for (i=0;i<c.length;i++) { try { c.style.display = "none"; } catch (err) {}}</script>

Mund te me thote ndokush pse?

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-04-2012, 09:28:29
Lere ate qe ke marre dhe merr kete qe po te jap une sepse eshte me i mire: http://www.addthis.com/

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-04-2012, 14:07:51
faleminderit

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 12-04-2012, 16:14:52
prape ka dicka qe spo shkon

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 12-04-2012, 16:25:32
Cfare ka?
Ti ke blogger keshtu qe shiko kete tutorial me poshte per te vene ate qe te dhashe une ne blogger:
http://support.addthis.com/customer/portal/articles/381227-blogger#.T4blWNkxXKQ

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 16-04-2012, 09:26:14
E instalova. E provova dhe tutorialin duke kerkuar ate tagun qe thote aty per me fut pas tij kodin po ky tag nuk gjendet.
Si perfundim nuk del.

Temat e fundit