Si te instaloi Thumbs Up - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te instaloi Thumbs Up

Si te instaloi Thumbs Up

· 2 · 890

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0

ne: 17-06-2011, 23:37:28
Me ndihmon njeri si ta instaloi ket scriptin http://codecanyon.net/item/thumbsup/50411
Faqja ime eshte ne wordpress  hmmmmm:

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-06-2011, 23:54:02
Ai nuk eshte plugin per Wordpress, por skript me vete. Sigurisht nje programues mund te ta vere ne pune, por nuk besoj se eshte shume e thjeshte.
Mund te perdoresh psh kete plugin per WP, qe ka funksion te ngjashem http://wordpress.org/extend/plugins/vote-it-up/

Temat e fundit