Studio shqiptare për Webdesign - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Studio shqiptare për Webdesign

Studio shqiptare për Webdesign

· 13 · 3142

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-08-2008, 03:07:32
Le të postojmë ne këtë teme studiot me te mira shqiptare qe merren me web design dhe webprogramim.

Ndoshta ka webmastera te interesuar qe deshirojne te punojnë e firma serioze dhe profesionale dhe një teme njoftuese dhe diskutuese si kjo këtu mund te hynte goxha ne pune.

***

Fshati Urban --> http://www.fshatiurban.com/


Trembelat
-->
http://www.trembelat.com/


Rrota.Com
--> http://www.rrota.com/


Albania Online
--> http://www.albaniaonline.net/


WebPhotoPro --> http://www.webphotopro.com/


ShqiperiaCom
--> http://shqiperiacom.info


Fraktron
--> http://www.frakton.com


Gorani Technology
--> http://www.gorani.net

*****

Kaq di unë. Të tjerë mund te vijojne.

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#1 ne: 11-08-2008, 06:51:29
www.ishqip.com , programim dhe dizenjim...

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-08-2008, 13:49:18
www.alba-design.info

kush eshte i interesuar me kontaktoni

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-08-2008, 19:29:33
Ja dhe nje studio shume e njohur per webdesign:
Aldo-Webdesign.al :D :D

kliko:

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 31-08-2008, 04:12:14
Stodio Tolimm gjendet në prishtinë.
 Eshte nje Studio profesionale me nje stafe profesional.

 
http://www.tolimm.com/
« Editimi i fundit: 02-01-2013, 09:07:56 nga php »

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-07-2009, 18:46:51
http://www.refresh-ks.com

Portfolio me te pasur Shqiptare nuk kam par deri me tani.

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-05-2010, 20:49:38
Pershendetje cuna, doja tju pyesja: a ka ne tirane studio qe merren me ndertimin e web aplikazioneve ne JAVA? dmth qe perdorin JAVA EE, EJB3, JPA, Hibernate etj?

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 11-05-2010, 19:18:55
Une kerkova por nuk gjeta Askujd - Skam as nje informacion... rreth kesaj...

 • Postime: 89
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 11-05-2010, 22:52:42
Une kerkova por nuk gjeta Askujd - Skam as nje informacion... rreth kesaj...

edhe une kam bere kerkima por nuk me ka dale gje...

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 12-05-2010, 12:01:44
Ja edhe nje tjeter Studio Design Shqipetare

Po ju jap direkt punet http://nipastudio.com/%CF%80%CE%B5%CE%BB%CE%AC%CF%84%CE%B5%CF%82?lang=al

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 28-07-2011, 16:31:16
Citim
Ne jemi një ekip i vogël, por i apasionuar pas internetit dhe përmirësimit të tij. Grafika e bukur dhe funksionale, thjeshtësia e perdorimit dhe zhvillimi i aplikacioneve intuitive janë vetëm disa nga pikat tona të fokusit.

http://www.laboratori.al/

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 31-07-2011, 22:11:45
Disa nga keto faqe nuk hapen fare a duhet ti besoj ne nje Studio qe nuk i punon as faqja e saj  hmmmmm:

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 31-07-2011, 23:42:33
Tema eshte e vitit 2008. Disa me kohen sic duket kane falimentuar. Ligjet e tregut ;)

Temat e fundit