Sublime Text: Program i bukur per kodues - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sublime Text: Program i bukur per kodues

Sublime Text: Program i bukur per kodues

· 5 · 1277

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-07-2010, 02:31:32
Sublime Text

Shqip:
Sublime Tekst është një editor teksti për kodin e sofistikuar, html dhe prozë. Ju do të doni ndërfaqen e përdoruesit shkëlqyeshëm dhe karakteristika të jashtëzakonshme

Sublime Tekst mund të shkarkohen dhe të vlerësohen për të lira, megjithatë një licencë duhet të blihen për përdorimin e vazhdueshëm. Nuk ka zbatuar afatin për vlerësimin.

Sublime Tekst i kërkon Windows 7, Windows Vista, Windows XP, ose Windows 2000 (me DirectX 9 instaluar).


Çmimi :  $59 Dollar

English:
Sublime Text is a sophisticated text editor for code, html and prose. You'll love the slick user interface and extraordinary features.

The latest version is Sublime Text 1.3Sublime Text may be downloaded and evaluated for free, however a license must be purchased for continued use. There is no enforced time limit for the evaluation.

Sublime Text requires Windows 7, Windows Vista, Windows XP, or Windows 2000 (with DirectX 9 installed).
Faqja:
http://www.sublimetext.com/

Shkarko:
http://www.sublimetext.com/download
« Editimi i fundit: 01-08-2010, 17:40:32 nga M A X »

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-07-2010, 10:52:47
Une do tju keshilloja EDITPLUS OSE DREAMWEAVER

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 31-07-2010, 17:06:45
Faleminderit qe e ndave  me ne.

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 31-07-2010, 17:27:37
Url
EditPLUS e pelqej qenka me i zgjeruar :p

 Por problem qendron tek Ngjyra nuk mund ta ndryshosh te gjithen vetem nese je programer por nuk ke opcione te ndryshof FULL BG sikur ne  Sublime Text.

 Une nuk mund te qendroj 3 apo 4 ore ne EditPLUS.
 Une pash Fuksionet qe ka per ndryshimin e BG por nuk ke mundesi te ndrrosh ngjyren e pergjithshme në dritare te edit plust.

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 01-08-2010, 17:36:23
Kodi per EDIT PLUS Versioni User Name : Sponge Uk/tCA
Registration Code : C2573-CE608
 
Editor 3.12 (2009-12-02)


Sublime Text :është më profesional.

Editor: ËSHTË VERSION I VJTER DHE NUK PËRDITOSOHET.
« Editimi i fundit: 04-08-2010, 15:36:45 nga php »

Temat e fundit