Vegel per te konvertuar imazhet ne CSS - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vegel per te konvertuar imazhet ne CSS

Vegel per te konvertuar imazhet ne CSS

· 2 · 947

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-05-2011, 18:31:39


Rastesisht gjeta kete faqe ne internet qe ofron mundesine per te konvertuar cdo imazh ne kod te paster CSS. Sherbimin mund ta gjeni ne adresen qe vijon http://www.imgtocss.com/

Citim
Features:

    * Transparent PNGs retain their transparency
    * Converts all main image types
    * Images won't be blocked by email providers
    * The CSS is in-line, so it won't be stripped in emails

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-05-2011, 18:53:11
Shume pune e mire , mbravo atij qe i ka shkuar mendja!

Temat e fundit