Vertete ka 3d me pagese ne kete forum? - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vertete ka 3d me pagese ne kete forum?

Vertete ka 3d me pagese ne kete forum?

· 17 · 2003

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 20-08-2005, 13:19:39
Vertete ka 3d me pagese ne kete forum? :O

 • Postime: 27274
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 20-08-2005, 13:43:14
Per cfare e ke fjalen, se nuk po te kuptoj!

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-08-2005, 13:31:26
Punon kush me 3d?Dmth, ka njeri ketu qe punon me 3d, ME $?

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 21-08-2005, 15:20:02
Punon kush me 3d?Dmth, ka njeri ketu qe punon me 3d, ME $?
Ca eshte 3D per ty? Kuptimi i vetem qe une di per 3D eshte 3dimensional. Nese po pyet nese dikush ketu ka program qe te jep mundesine te krijosh objekte 3D e te punosh me to, atehere sqaroje dynjane se kjo pyetja jote me  :O nga pas na tmerroi te tereve. :)

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-08-2005, 06:06:02
 :) NUK QENKAN NE VETE EDHE NE KETE FORUM..... :(

PYETJA ESHTE BERE PASTAJ NQS NUK DO LERE FARE.kur nuk kupton....thash a ka njeri qe punon me 3d.Pra me ba ndonje punim,,,,,,,,me e paguuuuuuuuuuuuu

 • Postime: 1609
 • Karma: +10/-0

#5 ne: 23-08-2005, 06:15:02
DjTerenc,
Ti shkrove sikur po çuditeshe se ne kete forum paskash njerez qe paguhen shume shtrenjte sepse dijne te punoje ne 3D.
E dmth ti nuk pyete, por u çudite fare! :D


Nejse.. Tashi e shpjegove veten me mire.
Ishalla gjen ndonje qe di te punoje mire 3D.

 • Postime: 27274
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 23-08-2005, 06:18:37
Tirenc, mbase e ke fjalen per kete anetare http://www.zeriyt.com/index.php?option=com_smf&Itemid=108&action=profile;u=1085 e cila eshte grafiste e talentuar dhe ka bere disa punim per Zeri YT. Komuniko me te se mbase te ndihmon.

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 23-08-2005, 07:36:11
Falementerid

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-08-2005, 05:27:16
:) NUK QENKAN NE VETE EDHE NE KETE FORUM..... :(

PYETJA ESHTE BERE PASTAJ NQS NUK DO LERE FARE.kur nuk kupton....thash a ka njeri qe punon me 3d.Pra me ba ndonje punim,,,,,,,,me e paguuuuuuuuuuuuu

Ka o shok ka.
Ketu eshte puna qe kam bere une.
www.ervald.com

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 25-08-2005, 05:36:35
wow shum mire dike me punu me 3d

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-08-2005, 06:46:48
Ka o shok ka.
Ketu eshte puna qe kam bere une.
www.ervald.comI SHIKOVA TE GJITHA PUNIMET DHE ME PELQYEN.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-08-2005, 08:08:18
flm shoker
Mund te me jepni ndonje website shqiptari qe merret me 3d?

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 25-08-2005, 09:58:33
flm shoker
Mund te me jepni ndonje website shqiptari qe merret me 3d?


Pse nuk e hap ti nje faqe me 3D ne shqip me tutorial kshuqe te gjithe ato qe kane nevoj te mesojne mund te ken nje mundesi me shume e per me teper ne shqip

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 26-08-2005, 03:23:09

Pse nuk e hap ti nje faqe me 3D ne shqip me tutorial kshuqe te gjithe ato qe kane nevoj te mesojne mund te ken nje mundesi me shume e per me teper ne shqip

Thanks.
Me dhe nje ide te mire, mbase vej dhe nje gjuhe tjeter te faqja ime (shqip) por ato tutorials qe do ve une (timet) do jene si te besh ato lloj 'characters' dhe jo tutoriale te thjeshta.
Une kame pare ca 3d ne reklama tek top-channel por nuk e di kush i ka bere, kane ndonje website ata?

thanks again.

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 26-08-2005, 04:18:25
Une deri tani pervec faqes se www.albspirit.com qe ka ven tutorial per Flash ne 3D akoma nuk kam rastisur te shikoj ne shqip. Ndoshta ekzistojne por nuk jane te njohura deri sa asnjeri nuk i ka reklamuar

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 26-08-2005, 11:09:34
Ervald... ne Tv i ke pare?
Te tera reklamat e TCH behen nga VGA Studio... te faqja www.top-channel.tv gjen dhe websitin e VGA ;)

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-08-2005, 02:55:26
Ervald... ne Tv i ke pare?
Te tera reklamat e TCH behen nga VGA Studio... te faqja www.top-channel.tv gjen dhe websitin e VGA ;)

Po ne televizor i kam pare, por ne faqen e tyre nuk kane fotografi.

Temat e fundit