Web Psd Template - AlbDEVs

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Web Psd Template

Web Psd Template

· 4 · 994

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-06-2010, 23:47:08
Kjo eshte faqja qe kam krijuar, eshte nje isnpirim i thjesht nga vet faqja qe posedoj un, ne fakt nga dy web faqet e mia.

Eshte e punuar shum thjesht, nuk eshte e komplikuar fonti qe eshte shfritezuar eshte Tahoma secili kompjuter posedon ket lloj fontit, eshte ne formatin PSD dhe dua qe te shes qe te mundet dikush ndoshta ta relizoj edhe ne ndonje wordpress, joomla template apo se di cfar.

Ku mendoni se do ishte faqja me e mir per te aritur qe te mund te shes ket PSD template ( gjithsesi falemenderit per gjitha keshillat dhe sugjerimet e juja do doja te jeni sa me konkret dhe sa me te thjesht dhe te shkurter ne mendimet e juaja )

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-07-2010, 08:46:48
pune e bukur nuk ka diqka te veqat sheull ndonje ilustim apo efekt te rrall eshte faqe klasike dhe e parpelqej si shof une eshte pergaditur per WP nese nuk gaboj.

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-07-2010, 13:47:06
flm php per fjalet e tua, po eshte mese e vertet qe me shum do i ngjante nje wp template, mirpo gjithsesi nuk do ishte e pabesueshme nqofse do e kalonin ne joomla pasi dizajni siq e shohim eshte shum i thjesht dhe bukur do thoja :)

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 02-07-2010, 01:28:42
Shume origjinale. Bravo.....

Temat e fundit