×
Hyrja
Profili

[Ndihme] Ban ne blogger per scripte?!

[Ndihme] Ban ne blogger per scripte?!

· 4 · 485

  • Postime: 7

ne: 26-04-2013, 19:35:00
Pershendetje te gjithe anetareve,

Po beja disa prova dhe hapa faqe ne blogger por sapo po fus nje script te ndonje kompanie per content locker menjhere me behet faqja ban? Qka mund te jete ne pyetje?

Pra postoj e postoj,menjhere sapo e fus scriptin qe e marr nga kompania menjhere behet ban dhe thote arsye kinse SPAM !

Pres pergjigje,
Flm shum.

  • Postime: 3

#1 ne: 27-04-2013, 12:22:14
Pershendetje,mesa di une blogger nuk lejohen te vendosesh script sepse te ndeshkon.

  • Postime: 88
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 27-04-2013, 13:35:40
Ndoshta ky script konsiderohet si spam nga blogger dhe nuk e lejon. Gjithsesi te sugjeroj qe te mos perdoresh Content Locker sepse eshte shume e merzitshme per lexuesit.

  • Postime: 7

#3 ne: 30-04-2013, 01:04:33
Pershendetje,mesa di une blogger nuk lejohen te vendosesh script sepse te ndeshkon.

E qfare ti bej? SI ta vendos kete script?

Temat e fundit