Albwebmaster - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

Pergjigje nga: Dard1, kokushta, poshnja

Shkarkimet.net

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eda sweet, LuLiKraS, thjesht

Edhe Altrevista.org ka filluar te vjedh me dhjetra accounte ne FACEBOOK...

eda sweet
14-02-2011, 15:21:03
************
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
29-01-2011, 22:59:46

Ndihme rreth subs-rss

Kam disa kohe qe mo hase probleme me skederin subs-rss.phpNje problem i ngjashem me duket ky ketu por nuk e kuptova, nese une e fshije fare si skeder ka probl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe