Albwebmaster - 8

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

Art Ramadani
03-05-2010, 11:07:32

Kritika për www.artiyt.com

Dua te bej nje rinovim te  blogut, dua kritika dhe keshilla ne menyre qe ta permiresoj cilesine e blogun. www.artiyt.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
19-04-2010, 13:21:22

Gossip.al dhe Gossip.albania-sport.com jane e njejta faqe?

Rastesisht pashe qe dhe Albania Sport kishte nje faqe qe ishte gati identike me Gossip.al dhe jam kurioz te dij nese keto jane e njejta faqe apo jo? Gossip te Albania-sport.com ishte pak me e perditesuar se origjinalja gossip.al

Smiba
24-02-2010, 15:46:56

Ropteshpis.com

Ka ca dite qe kam ven re ke webfaqe Ropteshpis.com dhe si faqe nuk eshte keq por emri i domeinit me quditi shum (Ropt e Shpis), pasi sme duke shum i pershtashem, por ndoshta ai emer aq i quditshem per nje domein mund te jete dhe çelesi i suksesit qe mund te vije per faqen. Juve qfar mendoni ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

All4Ever
01-02-2010, 22:47:34

Ndihme rrethe Vb!

Pershendetje, Kam nje forum ne vb 3.6.8(null) dhe mund ta bej upload ne 3.8.+ (null) Dhe nqense behet si mund ta bej? Flm !
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: livefutboll, olti, ALBeagle

Gallery Per WordPress?

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Epoka X
07-01-2010, 03:11:17

Cfare ndodhi me trinng.com....?

Ku ka mbet www.trinng.com qe u reklamu si makina shqiptare e kerkimit ne web...?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
DardanH
30-11-2009, 09:16:33

Si duhet të kopjoni një artikull?

Atëherë.Sot, tek ne, kopjimi i artikujve është një dukuri normale. Artiku...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

reklamat
29-11-2009, 16:40:59

Cmendoni per dizajnin e ri te Person.al

Perfundova dje dizajnin e ri te http://person.al dhe kerkoj mendimin tuaj ne lidhje me te. Cfaremund te bej per ta permiresuar. Username testdrive Password testdrive
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: oran, Smiba, olti

Ndihme - Nuk po muj me shti webin ne gogle

*
oran
24-11-2009, 14:16:38
flm max shum
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

php
01-11-2009, 00:03:42

Cila jan kushtet themelore per nje faqe te internetit.

Cila jan kushtet themelore per nje faqe te internetit. Te diskutojme per ket se bashku... E par: Duhet ber i interesuari eshte te bej nje pershkim te shkurt ne vete ( se qfare deshiron te ket ne faqen personale). E dyta: Rendesia te madhe te cil...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Smiba
28-10-2009, 16:25:36

Si funksionojne Kuponat e AdWords

Doja te dija me shum si funksionojne keto kuponat per AdWords pasi veq po te shikoni ne forumin e 'digitalpoint.com' do gjeni ne shitje plot kupona qdo dite me qmime shum te mira, pershembull '50$ Adwords voucher for only 4$' . Ndonjeri i ka provuar apo ka informacione te sakta ?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Gjumashi
23-10-2009, 10:37:47

SMF prej 1.1.10 ne SMF 2.0 Update?

A mund te me tregoje dikush si ta behe Update ose Upgrade SMF prej 1.1.10 ne 2.0, pa humbur postimet dhe anetaret? Kalofsh mire. Gjumashi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe