Albwebmaster - 10

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

M A X
16-06-2009, 01:44:03

RSSlajme.info

Kam nje kritike per RssLajme.Info qe sic duket importon automatikisht lajmet nga disa nga mediat dhe portalet shqiptare qe shperndajne informacion, por qe nuk ben ate qe eshte a-ja ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Jonian Dervishi, Freedom Overdose

OraNews.Tv

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

html master
05-05-2009, 00:25:55

Cfare ka ndodhur me unitedalbania.net?

http://www.unitedalbania.net/ nese ju kujtohet ka qene nje rrjet social shqiptar qe ishte ndertuar shume mire.Dini cfare ka ndodhur qe prej kohesh kjo faqe nuk eshte me ne funksion?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Kli$$i, olti, guest16356

Probleme me Wordpress !

Kli$$i
01-05-2009, 00:16:18
Te une eshte OK
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

feniksi
30-04-2009, 17:27:43

Kritika/Sygjerime mbi abcShqip.com

Anetar te nderuar ketu i mirpres kritikat tuaja sa i perket abcshqip.com, sepse ato me ndihmojn mua qe ta rregulloj sa me mir kete blog. Sygjerimet i mirpres gjithashtu :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Andy, RomeoLab

Sitemap.xml

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
OXODesign
18-04-2009, 09:08:07

www.albaner.no

Pershendetje, Doja te dija kritikat dhe sygjerimet tuaja ndaj kesaj web-faqe (www.albaner.no). Gjdo shkrim eshte i mire se ardhur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe