Albwebmaster - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

BrunoX
27-11-2012, 01:05:18

Kush me ndihmon ?

A Ka ndonjeri qe mund te me ndihmoje pasi ka aplikuar me ndonje web dhe e kan pranuar ne adsense ? ajo qe me ka merzitur eshte sepsespo gjej nje web me tematike te mireqegoogle adsense te me pranoje. me ip e shqiperise disa me thonlodhesh kot nuk e pranojne tani spo di kujt ti ja ve faji...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

MisterE
24-11-2012, 19:34:52

Nje ndihme per Blogger!

Pershendetje!A mund te me ndihmoj dikush me ndonje Video (Tutorial) apo disa udhezime per te vendosur (Facebook Fanpage Like Box) ne Bloger 2012!Nuk po orientohem dot si dhe ku te vendos 2 Kodet qe merren nga:developers.facebook .com !Falem...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ByOne
16-08-2012, 02:00:11

Linket dofollow dhe nofollow

Pershendetje ! Deshta te mar sugjerimet tuaj reth comenteve qe behen ne linket dofollow, a jane te demshme per webfaqe me nofollow psh siq eshte wordpress, po jane te dobishme per aryje te ritjes se vizitorve .?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BrunoX
24-05-2012, 14:40:23

Kush mund te me ndihmoje nese i ka ndodhur dikujt dhe kjo...

eshte muajii 2te qe punoj me google adsense...muajin e pare nuk arrita shumen prej70 eurodhenormalisht ceku nuk mund te vinte...ne mujinprill e bera ate shume dhepo prisja te me vinte ceku dhe trackqedel ne adsense .mbrememe deldicka ne vend te koditdelkjo :May 2012  ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

BrunoX
07-05-2012, 03:38:10

Pershendetje , doja tju pyes nese ndonjeri nga ju e ka iden e kesaj....

Hap gmail.com dheme vjen nje mesazh ngagoogle AdsenseMeadres e ksaj faqe www.google.com/dfp nuk e di nese i ka ardhur ndonjerit nga ju , me duket pak a shum si google adsense per reklam...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: vendos, poshnja

pranon si faqe partnere

*
vendos
26-04-2012, 22:40:10
epo kerkojmendjese
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AlbStars, Pasion

Problem trafiku.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, olti

Ndihme per Api Key

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: armando4, Hamit Gashi

Ni Kerkes !

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
29-01-2012, 01:41:39

Ndihem rreth footer te SMF

Kam nderruar theme te forumit:D por kam nje problem tani. Nuk dua qe ta nderroje ne meny...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe