Albwebmaster - 11

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

sh2dow
03-04-2009, 01:32:05

Email me form?

si te krijoj me html email me form provova qe emailmeform.com me duket ishte kryjova nje llogari funksionon mirpo ajo qe dua un nuk mund te bej ndryshimin e butonave tera mera etj etj, a mund qe te zavendsoj gjithcka me qfar dua un ja edhe kodin do e nxjer ketu.Per mua me rendsi eshte nga forma ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-03-2009, 13:02:42

Mitrovica-top

Mitrovica TOP nje nga toplistat me te njohura dhe me te vjetra shqiptare, qe me sa po shoh po kthehet ne nje faqe per promovim pornosh. Eshte per te ardhur keq qe nje faqe lidere ne fushen e sa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

feniksi
26-03-2009, 12:21:03

Disa ndihmesa per SMF 1.1.8

A mund te me tregoni se si : 1. Si ti vendos ranks si vBulletin qe i ka Ranku admin siper , kurse perfundi progresi (ranku tjeter).
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: tiranaweb, RomeoLab

RevistaShqiptare.Com

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Nostalgjia, Joomla

2tinguj.com - kritika e sygjerime?

Nostalgjia
19-03-2009, 23:13:39
www.2tinguj.com ndryshimi 2009: ku mund te gjeni video pa fund vizitoret mund te vendosin video vet me link nga youtube e google pa u regjistruar.. forum muzikor,informacione muzikore,filma,tv shqip.lojra etj.. per me teper shikoheni vet ... pres sygjerimet tuaja
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: blackw00rm, olti

Si ta instaloj JomSocial

feniksi
19-03-2009, 20:01:57
hmm pirat walla eshte
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


sh2dow
07-03-2009, 13:13:52

Tvkoha me pamje te re

Qka mendoni per pamjen e re te TVKoha.tv?Per mendimin tim tash ka pamje telivizioni nuk e di sa e keni par me heret pamjen e kesaj ka qen nje PHP dhe nje template qe e shihje nqdo faqe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Art Ramadani
07-03-2009, 13:09:23

MoneyBookers, funksionon edhe në Kosovë?

Dua të bëj transfer parash përmes MoneyBookers dhe meqë unë jetoj në Prishtinë dua të pyes dikë nëse mund ti marrësh paratë që ti dërgon dikush me MoneyBookers si banor i Kosovës, cilat janë hapat që duhet ti ndjek që ti marr paratë. Hamendjen më të madhe e kam te shteti, nuk ka në listë shtetin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Proletari
06-03-2009, 01:11:42

Cfare mendoni rreth Proletari.Com

Nuk e di a e keni pare kete faqe apo jo edhe pse eshte e re, por proletari nderron cdo dite dicka dmth ne shpresen e permiresimit.Si mendoni?Mos nguroni te na jepni mendmet tuaja sepse jeni te mirpritur.