Albwebmaster - 13

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

Art Ramadani
02-12-2008, 19:18:27

Alba-Design.Info ?

Do të dëshiroja mendimin tuaj për faqen time: www.alba-design.info çka mendoni se mund të shtohet, hiqet apo modifikohet, dizajni, ndertimi etj.!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
jacky
02-12-2008, 11:36:46

Si te vendos muzike me media player ne forumin tim?!

Edhe një forum i ri tani sa po është celur www.mesnata.forum.s t mirpo dua qe dikush prej jush te me ndihmoj e kam vnu një windows media pl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Nostalgjia, Jonian Dervishi

Si mund ta ndryshoj?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-10-2008, 14:02:56

ATSH Online le shumë për te dëshiruar

ATSH (Agjencia telegrafike shqiptare) e quajtur ndryshe edhe ATA (Albanian Telegraphic Agency) ka dhe një faqe online, e cila pretendon te jetë nder me informativet ne internetin shqiptar. Mbase dhe mund te jetë e vërtetë nëse lajmet do mund te...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
EUKLIT
27-10-2008, 11:05:06

Informacione.info

Cfare mendoni per faqen www.informacione.in fo ?cfare mendoni se shkon ne ate faqe dhe cfare nuk shkon.Pres ndonje pergjigje
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, olti, Jonian Dervishi

shtypidites.com ???

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Aldo89, olti

MSN Avatarz

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: babjusi, fillestari

Dua ndihmë për te perdorur ssi.php

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-08-2008, 13:40:36

Gazeta Tema Online

Cfare mendoni per versionin online te gezetes "Tema"? Di ndonjeri se cfare CMS perdorin keta?Per mendimin tim faqja nuk eshte keq,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe