Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Forumi i webmasterave shqiptare

Pergjigje nga: 1dhe1.com, web2.0, OnlineBP

gazeta zeri i popullit!

1dhe1
14-03-2021, 21:35:19
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti, TaTaToLi

Fajtori.com dhe Forumi Horizont

1dhe1
14-03-2021, 20:56:16
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com

Cmendina.al

1dhe1
14-03-2021, 20:35:27
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, olti

Gazeta Shekulli online

1dhe1
14-03-2021, 20:29:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-02-2021, 12:41:24

Si te gjesh cfare te duash me ane te Google Search Operators

Google search operators jane disa karaktere dhe komanda te vecanta, te cilat mundesojne te besh kerkime te detajuara nga Google dhe te gjesh gejra, te cilat me nje kerkim normal nuk jane te mundura." " psh "Zerion.net"Nese fut fjalen qe kerkon brenda thonjzave Google te jep rezu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mia Khalifa, leons sssssss, erild

Faqet porno shqiptare

Mia Khalifa
15-10-2020, 19:40:07
Screenshot_20201016-083131.jpg
Te hapesh portal shqip per porno eshte sikur te hapesh nje per video normale shqip per te konkuru youtube. Porno shqiptare gjenden ne site te njohura si pornhub, youporn, redtube, xhamster etj Kam gjet nje sit per porno shqiptare sidoqofte qe quhet shqiptarski.com
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

urime.jpg
Pergjigje nga: Mand1, poshnja, epoxi

Albwebmaster i ringjallur po m'pelqen

Mand1
26-01-2020, 02:22:34
Epoka duku me shpes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: poshnja, Mand1

Albcoders

Poshnjari
26-01-2020, 01:55:23
Suksese Mandi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

mp3-apk.jpg

Pergjigje nga: olti, Melina Giorgopullos, Migen2

BAZAR sites

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: UrL, poshnja, immortal.boy

Webfaqe e re sportive - pak me ndryshe

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: AlbCoder, UrL

Horoskopi ditor ne faqen tuaj!

*
AlbCoder
05-01-2014, 13:34:44
404 nuk egziston me
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

MisterE
11-08-2013, 11:41:44

Si te ndryshoj: www.emri.blogspot.com ne www.emri.al ?

Pershendetje!A mund te me ndihmoje dikush me ca udhezime si mund te te ndryshoj: www.emri.blogspot.com ne ...

Pergjigje nga: A$H Da Master, Lirim1

Ndihm per Youtube

Shef.me
27-05-2013, 21:28:58
Per kete eshte
Content ID, por nuk mund te aprovojne kur ke vetem nje apo disa te drejta autoriale. Te duhen shume te drejta autoriale per tu pranuar. Suksese.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

immortal.boy
09-05-2013, 14:08:48

Rreth Facebook!

Pershendetje. Me Pare ne webmaster.al Ka qene postuar nje tem ku tregonte nje url qe i beje kerkes facebook nese profili jot eshte kthyer ne faqe, se si mund ta ktheje perseri ne profil, nese dikush e ka ate link ju lutem te ma tregonit do te me bent shume pune .Faleminderit perkohesisht.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: bledian93, KleantR

Mendimi juaj per Webfaqen :

bledian93
06-05-2013, 22:05:32
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
vraka
30-04-2013, 01:06:46

Problem per te hapur faqen

Jam ne kontakt per te blere nje website por ka nje problem,nuk arrij ta hap faqen me WiFi ,kur une hapi 4g ajo punon ne rregull,kjo ndodhe jo vetem me WiFi qe kam tek shpija por edhe ne pune apo ne vende te ndryshme.Kam mundur ta hap faqen me pare.Faleminderit
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe