Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Poshnjari
« ne: 30-09-2020, 12:59:56 »

kane ndryshuar shume gjer anga atehere  :-[
Postuar nga: Epoka X
« ne: 11-05-2020, 00:04:33 »

Je ne vend te pare tani. Por ndonje perfitim te madh nuk ke sepse volumi i kerkesave me ate term nuk eshte shume i madh. Te sugjeroj qe per cdo artikull te ri te perdoresh ne fund shprehjen "free download full version".
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 09-07-2012, 17:25:56 »


ndoshta ndodh ngaqe je i loguar ne google.
Se keshtu me pat ndodh dhe mua

E kam thene edhe me lare, nuk isha i loguar biles as isha loguar ndonjehere nga ajo IP ose ai pc.  :S
Postuar nga: albgenius
« ne: 08-07-2012, 21:35:44 »

ndoshta ndodh ngaqe je i loguar ne google.
Se keshtu me pat ndodh dhe mua
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 29-06-2012, 17:29:32 »


Ca fati,tamam sikur te ka rene ufo ne bace.. :perqafim

Shfrytezoje.
:perqafim :D
Jopinga e sheros i dhone ketej nga anet tona  :P
Postuar nga: sektor
« ne: 29-06-2012, 16:21:52 »

Ca fati,tamam sikur te ka rene ufo ne bace.. :perqafim

Shfrytezoje.
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 13-06-2012, 23:30:26 »

Postuar nga: Dr0mAs
« ne: 13-06-2012, 13:34:15 »

e ke shkruar FULL REE jo FULL FREE.
Por edhe me FULL FREE i treti je keshtuqe mos u tremb nga rreshti i par :D
Sa vizita mer nga google?
Postuar nga: V per Vendetta
« ne: 13-06-2012, 12:15:01 »

mua nuk me hapet faqja jote
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 12-06-2012, 19:19:06 »

Provova te shikoja neher per fjalet Full Free Software dhe isha a i pesti a i gjashti ne google, thashe thjeshte njer rastesi, por sot me beri pershypje se ne : About 1,250,000,000 results (0.09 seconds)  isha i treti  :D
por nuk kam pare ndonje rritje as ne google analitik dhe as ne adsense, pothuajse fare.  hmmmmm:
Nese nuk purtoni testojeni edhe ju.
Kuptohet nuk isha i loguar kur bera kerkimin, dhe kerkimin e para isha tek nje shoke dhe ai sapo e kishte vene internetin dhe nuk isha futur as nje here nga aty.

https://www.google.com/search?sclient=psy-ab&hl=en&site=&source=hp&q=full+ree+software&btnG=Search


Faqa eshte http://fullfreesoftware.net