A eshte e vertet kjo? - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 A eshte e vertet kjo?

   A eshte e vertet kjo?

  · 10 · 4007

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 12-06-2012, 19:19:06
  Provova te shikoja neher per fjalet Full Free Software dhe isha a i pesti a i gjashti ne google, thashe thjeshte njer rastesi, por sot me beri pershypje se ne : About 1,250,000,000 results (0.09 seconds)  isha i treti  :D
  por nuk kam pare ndonje rritje as ne google analitik dhe as ne adsense, pothuajse fare.  hmmmmm:
  Nese nuk purtoni testojeni edhe ju.
  Kuptohet nuk isha i loguar kur bera kerkimin, dhe kerkimin e para isha tek nje shoke dhe ai sapo e kishte vene internetin dhe nuk isha futur as nje here nga aty.

  https://www.google.com/search?sclient=psy-ab&hl=en&site=&source=hp&q=full+ree+software&btnG=Search


  Faqa eshte http://fullfreesoftware.net

  • Postime: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 13-06-2012, 12:15:01
  mua nuk me hapet faqja jote

  • Postime: 343
  • Karma: +0/-0

  #2 ne: 13-06-2012, 13:34:15
  e ke shkruar FULL REE jo FULL FREE.
  Por edhe me FULL FREE i treti je keshtuqe mos u tremb nga rreshti i par :D
  Sa vizita mer nga google?

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 13-06-2012, 23:30:26
  Po ajo eshte e vertet.
  Por ja me Full Free Software
  https://www.google.com/search?sclient=psy-ab&hl=en&q=Full+Free+software&btnG=Search

  • Postime: 123
  • Karma: +0/-0

  #4 ne: 29-06-2012, 16:21:52
  Ca fati,tamam sikur te ka rene ufo ne bace.. :perqafim

  Shfrytezoje.

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 29-06-2012, 17:29:32

  Ca fati,tamam sikur te ka rene ufo ne bace.. :perqafim

  Shfrytezoje.
  :perqafim :D
  Jopinga e sheros i dhone ketej nga anet tona  :P

  • Postime: 31
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 08-07-2012, 21:35:44
  ndoshta ndodh ngaqe je i loguar ne google.
  Se keshtu me pat ndodh dhe mua

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 09-07-2012, 17:25:56

  ndoshta ndodh ngaqe je i loguar ne google.
  Se keshtu me pat ndodh dhe mua

  E kam thene edhe me lare, nuk isha i loguar biles as isha loguar ndonjehere nga ajo IP ose ai pc.  :S

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 11-05-2020, 00:04:33
  Je ne vend te pare tani. Por ndonje perfitim te madh nuk ke sepse volumi i kerkesave me ate term nuk eshte shume i madh. Te sugjeroj qe per cdo artikull te ri te perdoresh ne fund shprehjen "free download full version".

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #9 ne: 30-09-2020, 12:59:56
  kane ndryshuar shume gjer anga atehere  :-[

  Temat e fundit