×
Hyrja
Profili

Adsense ne faqe ne gjuhen shqipe

Adsense ne faqe ne gjuhen shqipe

· 5 · 269

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-06-2019, 00:02:51
Prej vitesh Google e ka pas ndaluar perdorimin e reklamave te Adsense ne faqe qe kane permbajte shqip, sepse gjuha jone nuk suportohet nga Adsense dhe Google Ads (ish AdWords). Por une kam pare kohet e fundit ne disa faqe shqiptare te medha (top channel dhe balkanweb.com) dhe ne disa te tjera te vogla, ku Adsense funksionon pa problem. Di njeri gje ca behet dhe si ia kane arritur keta te perdorin perseri Adsense?

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-06-2019, 23:03:51
Shume eshte folur por thuhet se nuk kane Adsense por tjeter. Dikur ishte xing.Al i Ermalit qe përdorte Adsense por para disa kohesh pash qe e paska nderruar domain dhe e ka bere riderekt ne nje tjetër. Nuk e di perse e ka bere kete, mos nga ajo qe mund te kete marre ban?

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-06-2019, 23:35:57
Ato jane Adsense, sigurte.

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-06-2019, 02:45:56
Ato jane Adsense, sigurte.
Do kqyrur njehere.

  • Postime: 26673
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 09-06-2019, 16:53:44
Nje screenshot qe i bera faqes se TCH.
 

Temat e fundit