×
Hyrja
Profili

AdsenseAccount, Disabled, po Cheku.!

AdsenseAccount, Disabled, po Cheku.!

· 4 · 1158

  • Postime: 28

ne: 30-04-2013, 11:15:24
Pershendetje antar

Sod hyra ne account ne googleads dhe e pash qe accounti ne Googleads me ishte berë disabled.

Mirpo cheku me eshte nisur me daten 25prill, tash a vjen qeku a nuk vjen qka bohet me ta a mundeni mem tregu.!!!???

  • Postime: 1

#1 ne: 30-04-2013, 14:49:10
Besoj se cheku do te vije, per aq kohe sa ta kane nisur me pare.
Megjithate un nuk ia keshilloj askujt Google Ads. Sado hile qe bejne shqiptaret, google prap te zbulon nje dite. Nga ana tjeter, mua me ka ndodhur qe pasi kam bere 300 euro, ma ka bere disable dhe as checkun sma ka nisur. Mbite gjitha ska dhene asnje arsye pse ma mbyllen accauntin

  • Postime: 7

#2 ne: 02-05-2013, 00:00:35
Pershendetje antar

Sod hyra ne account ne googleads dhe e pash qe accounti ne Googleads me ishte berë disabled.

Mirpo cheku me eshte nisur me daten 25prill, tash a vjen qeku a nuk vjen qka bohet me ta a mundeni mem tregu.!!!???

Qeku mund te vije por problemi eshte se kur ta dergojish ne banke parate sdo mund te i marresh dot.Keshtu mua me ka mbetur nje qek ne shtepin time pasi se kam derguar fare ne banke se parate nuk ti qesin ta kthejne pergjigje negative.

  • Postime: 18

#3 ne: 06-05-2013, 17:55:36
Nuk te preferoj te dergosh qekun sepse paret nuk do te dalin kurrsesi, plus duhet te paguash 30euro banken ndermjetsuese per sherbime keshtu me ndodhi para 1 muaji

Temat e fundit