Albcoders - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Albcoders

Albcoders

· 2 · 477

  • Postime: 116
  • Karma: +0/-0

ne: 08-01-2020, 09:11:43

Albcoders filloi si një grup shokesh te cilet qe nga fëmijëria ishin të varur nga çdo gjë IT. Ai pasion dhe uria për njohuri dhe aftësi të reja na bëri që të studiojmë në disa prej shkollave dhe progameve me prestigjioze të IT-së në Evropë dhe SH.B.A., gje qe na ndihmoi të bëhemi disa nga profesionistët më kreativë dhe te afte brenda industrisë. Edhe pse kemi përvojë dhe ekspertizë në pothuajse të gjitha fushat e IT-së, ne jemi veçanërisht të interesuar dhe e kalojmë pjesën më të madhe të kohës për krijimin dhe dezinjimin e uebfaqeve unike, strategjive inovative të marketingut, mediave sociale, optimizimit te motorëve të kërkimit dhe shumë te tjerave per kompanite e reja dhe ato tashme te afirmuara në pothuajse të gjitha industritë dhe tregjet. Qëllimi ynë përfundimtar është të tejkalojmë pritjet e klientëve tanë duke u ofruar atyre nivelin e përvojës dhe ekspertizës jo vetem duke krijuar dicka te bukur ne aparence por qe dhe ndikon ne rritjen e biznesit te tyre dhe ne e kemi bërë kete qe nga viti 2008. Në Albcoders ne e matim suksesin nga ndikimi pozitiv që në fund të fundit sherbimet tona kane ne fitimet tuaja e pertej!

www.Albcoders.com

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-01-2020, 01:55:23
Suksese Mandi

Temat e fundit