BAZAR sites - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

BAZAR sites

BAZAR sites

· 10 · 2147

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

ne: 09-01-2014, 20:10:21
Kamundsi te di se a ka ne Shqiperi faqe tngjajshme si:

bazar.at
bazar.de
bazar.sk
bazar.bg

?????

Shum ka faqe shqiptare por rrall tgjesh nje faqe ku sheh DESIGN Perfekt / Profesionalizem....

Ku esht problemi ktu: nuk dim tbem ksi lloj faqesh dizajnesh programimesh apo nuk dojm sepse nuk vlersohen ndoshta edhe aq.

Dhe nese ka kompani qe bejn ksi lloj faqesh sa do ishte qmimi per ni faqe si kta qe i shenova ???

Cdo t'mir !!!

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-01-2014, 23:26:26
Nuk ka dizajn perfekt :) Vlen edhe per shembujt qe ti ke ofruar... Cdo gje ne kete fushe ecen me ritme shume te shpejta dhe cdo dite ka ide te reja...

Faqe Shqiptare te ngjashme me shembujt e tu ka shume, puna e dizajnit mbetet personale mendoj une, por qe per mendimin tim, disa faqe qe kane nje dizajn te mire ne nje renditje sipas mendimit tim jane: www.tag.al ; www.grepi.al ; www.kuponi.al ; www.123.al , etj...

Gjithsesi vleresimi i dizajnit mbetet perhere shije personale mendoj une.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 09-01-2014, 23:52:39
Pershendetje MisterE,

prej ktyre faqev ajo www.tag.al me pelqeu kurse kta tjerat faqe tipike ku me dy fotografi ta ze ter monitorin dmth. hape faqen edhe mbylle menjeher (ky esht mendimi im)

Cdo t'mir

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-01-2014, 12:47:57
Megjithese jemi ne nje mendje per punen e dizajnit, renditja e ketyre faqeve Shqiptare sipas vizitave te tyre eshte ndryshe. Me sa di une renditja eshte kjo: www.123.al ; www.grepi.al ; www.tag.al ; www.kuponi.al dhe shume me lart se keto qendrojne www.njoftime.com dhe www.merrjep.com te cilat per mendimin tim mund te bente edhe me mire ne dizajnin e faqes, por ja qe me ate dizajn qe kane po ecin shume mire :)

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 20-01-2014, 00:08:48
e vertet esht qe ecin shum mir ska fjal sepse tjeter zgjidhje edhe skan :D

por prej ketyre webfaqeve qe mi postove nuk jan as 30% i faqeve qe un ti rendita me lart....

Cdo t'mir...

Megjithese jemi ne nje mendje per punen e dizajnit, renditja e ketyre faqeve Shqiptare sipas vizitave te tyre eshte ndryshe. Me sa di une renditja eshte kjo: www.123.al ; www.grepi.al ; www.tag.al ; www.kuponi.al dhe shume me lart se keto qendrojne www.njoftime.com dhe www.merrjep.com te cilat per mendimin tim mund te bente edhe me mire ne dizajnin e faqes, por ja qe me ate dizajn qe kane po ecin shume mire :)

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 20-01-2014, 01:55:51
Pazar.al
Celesi.comka plote te tjera qe nuk na kujtohen.......
veshtiresia kryesore eshte tregu shqiptar qe eshte i vogel per investime dhe keshtu gjithe faqet jane pak a shume njesoj.

 • Postime: 29
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 21-01-2014, 06:36:21
kjo PAZAR:

1. Fjal turke sa di un (internacional esht "BAZAR") e shqip "TREGU"
2. Esht e perzier shqip-anglisht psh.: (kur klikon tarifat e ke komplet anglisht)
3. klikon pazar.al kurse logo lart esht njoftime.al

un sdi qellimin e pronarit por me ksi lloj faqesh nuk shkohet/konkurohet askund, kjo te qon ne rezultatin 0-zero.

Pazar.al
Celesi.comka plote te tjera qe nuk na kujtohen.......
veshtiresia kryesore eshte tregu shqiptar qe eshte i vogel per investime dhe keshtu gjithe faqet jane pak a shume njesoj.

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 22-01-2014, 10:03:15
ne shqiperi i themi pazar dhe jo bazar...

ndersa se cfare ka ndermend pronari faqes kete nuk e di...
por mendoj se me nje faqe qe i drejtohet publikut shqiptar eshte me mire kur perdoren terma shqip.

#8 ne: 22-08-2019, 15:42:05

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 27-08-2019, 20:49:51
Dyqan Taxi
https://dyqan.taxi


Te pakten te kishe perdor nje emer tjeter, Melina ;)

Temat e fundit