blog.al - Internal Server Error - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

blog.al - Internal Server Error

blog.al - Internal Server Error

· 8 · 1288

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-09-2011, 17:02:53
Rastesisht desha te hyj ne blog.al por serveri ka problem!

Valle ky nje tjeter projekt shqiptar i deshtuar?

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@blog.al and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 06-09-2011, 00:31:18
Kam ca kohe pa hyre aty, por heret e fundit qe e pata vizituar nuk pata pare ndonje aktivitet per t'u pasur zili.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-09-2011, 09:54:21
Eshte per te ardhur keq qe nuk mund te eci asnje biznes shqiptar... Mbase ne te ardhmen do te kemi me teper fuqi ekonomike qe te perballojme per disa vite te mbajme ne jete bizneset e reja .

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 06-09-2011, 10:27:38
Per mendimin tim eshte me shume faji i tregut, i cili eshte teper i vogel per faqe te kesaj natyre. Sa blogger shqiptare mund te kete? Ne raport me numrin relativisht te vogel te shqiptareve, edhe numri i bloguesve pastaj do te jete akoma me i vogel. Ata qe mund te quhen Power-blogger kane zgjedhur shume kohe perpara te perdorin Wordpress.com apo Google Blogger. Mbase po te mos kishte qene Facebook nje faqe si kjo do te ecte, por ne keto kushte veshtire te jete ashtu.

Por perseri me ide dhe pak shpenzime Blog.al mund te funksiononte edhe ndryshe.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 06-09-2011, 15:31:56
Vet blog.al eshte ide :) , ajo qe the per facebook eshte mese e vertete... dhe une te them ketu qe te mos ishte facebook , une e nxirja rrogen vetem me google adsense. Facebook ka shkurtuar vizitat neper webfaqe me teper se 80%

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 11-09-2011, 20:38:10
Ose eshte problem i rende, ose ka ikur webmasteri me pushime, ose projekti eshte mbyllur, sepse blog.al vazhdon te mos punoje. http://blog.al/

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 23-09-2011, 16:46:28

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 10-05-2020, 23:21:35
Hacked By Anon H4x0r - Ky eshte njoftimi qe gjendet ne krye sapo viziton faqen.

Temat e fundit