×
Hyrja
Profili

Cilen faqe ma Sygjeroni ???

Cilen faqe ma Sygjeroni ???

· 6 · 1024

  • Postime: 28

ne: 22-05-2012, 11:25:18
Prsh. Antar te ZERIYT

Deshta te me tregoni ndonje Faqe e cilla Pagun mir per Klikim dhe pagun Vertet (Sigurt) kam Provuar kto te Kosoves: 1Click dhe KosoftADS mirpo kot kam Provuar edhe Clicksor mirpo shum pak po Pagujke dhe Perveq GoogleADS cilen Faqe ma sygjeroni Ju te nderuar Antar te Wm.Al

Perveq GoogleADS dhe atyre qe i permenda me Lart ndonje Faqe tjeter ju kisha lut te ma sygjeroni.

Ju Faleminderit

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-05-2012, 23:53:01
Shfleto temat ketu http://www.zeriyt.com/shpenzime-dhe-perfitime-b366.0/ se mbase gjen aty nje pergjigje.

  • Postime: 31

#2 ne: 23-05-2012, 11:13:11
Infolinks dhe Chitika

  • Postime: 28

#3 ne: 23-05-2012, 14:27:54
Faleminderit Erlehta se gjeta disa Uebfaqe ;)

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 07-08-2012, 20:18:46
Faleminderit Erlehta se gjeta disa Uebfaqe ;)

Hamit cilat je tu i perdor dhe apo ke sukses .??

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 08-08-2012, 23:45:05
O hamit po ci neki keto bre? jemi ne zeri yt keto mo dhe jo ne wm.al  :D :engjell:

Temat e fundit