Cmendina.al - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cmendina.al

Cmendina.al

· 17 · 1982

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

ne: 29-07-2011, 21:01:58
Po ju prezantoj nje faqe qe kam punuar kohet e fundit,faqia anon me shum nga humori dhe ka [pike te forte dublimet ne shqip te materialeve te ndryshme.

do doja ndonje opinion tuajin

flm

www.cmendina.al

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-07-2011, 22:42:47
Sot sa e kisha postuar edhe une ne forumin tim nuk e dija qe eshte e jotja por gjithmon me ka pelqyer cmendina dublim,e kam fjalen per videot.Dizajni ka dal fantastik te uroj suksese!

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-07-2011, 00:24:46
Perfekt. Faqja ka dale shume mire.
Edhe une jam fans i videove te tuja.
Jam shkri tu qesh kur po i shifja i dite ne Youtube. Sidomos ajo me Bip Bip ishte  dhishme fare LOL

Vdekja e Bib Bibit (Shqip)

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 30-07-2011, 01:07:06
te gjitha vet i beni? dmth keni studjo apo ca?
Perfekte!

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 30-07-2011, 11:42:01
cuna flm

ateher un merrem vetem me faqen,sa per videot i realizo nje staff i vertet me 10 vite eksperience mbi supe ne fushen e dublimeve ,kan dubluar shum filma kartona per Bang Bang ne Digitalb,si dhe filma artistik.

Po Dr0mAs te gjitha dublimet behen ne studio profesionale,sepse kta kan parimin e punes "o bejme perfekt o se bejme fare".

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 31-07-2011, 00:38:47
do ishte me mire te ndryshoje ate forum ne nje mybb ose dicka tjeter ka nje pamje shume te shemtute.

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 31-07-2011, 06:57:05
do ishte me mire te ndryshoje ate forum ne nje mybb ose dicka tjeter ka nje pamje shume te shemtute.

ne fakt ashtu eshte,sepse eshte e ngushte,por po te zgjerohet del e papare,po mundohesha tja hiqia ate kolonen djathtas qe te merrte zgjerim si forum,problemi eshte se e heq si kod ,po  forumi nuk zgjerohet,deshira ime eshte qe cfaredolloj forumi te vendos te jete ne brendesi te faqes dhe jo jashte saj,dhe me duket pak e veshtire te realizohet (me aq njohuri sa kam un) prandaj e kam len mbas dore si forum..  hmmmmm:

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 31-07-2011, 09:34:59
suksese

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 31-07-2011, 17:01:54
me sygjeroni ndonje forum qe te integrohet edhe me wp,

une po mendoja per phpbb

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 31-07-2011, 17:28:31

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 04-08-2011, 15:48:49
Po bente kohe qe nuk kisha hyre me ketu... para disa ditesh pash dhe une qe kishin hapurt website kete te CD. Me pelqeu ideja, sepse kisha para disa video te tyre me perpara.
Disa kritika per faqen kam:
1. Vendosni nje forme kontakti online, se kam kerkuar gjithe diten tju dergoja nje email dhe mezi gjeta nje email per kontaktin diku. (Dhe nuk e di ne qofte se eshte emaili i sakte).
2. Mos e mbushni websitin ne cdo cep me reklama. Ja prishin shume pamjen websitit reklamat ne cdo cep. Me mire mundohuni qe te shisni hapesire dikuj qe ka nje banner te bukur dhe e pershtat me websitin tuaj, sesa te vidi ads e kosoft njehere me background te barg, njehere te zi, njehere kuq, njehere larush...

Pervec ketyre qe thas me siper, ju uroj suksese. Cmendina dublim e meritonte nje website.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 04-08-2011, 20:33:55
une nuk kuptoj nje gje,cmendina dublim ka logo tjeter ti ke vendosur nje tjeter dhe ato reklamat perpara se te hapet video nuk me kane pelqyer kurre ne jeten time ne asnje faqe.

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 07-08-2011, 12:53:35
Urime per faqen me pelqeu shumee, video shum te mira, dizajn shum i pershtatshem
Suksese

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 14-03-2021, 20:34:48

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 14-03-2021, 20:34:57

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 14-03-2021, 20:35:08

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 14-03-2021, 20:35:27

Temat e fundit