Facebook group ne vend te fanpage - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook group ne vend te fanpage

Facebook group ne vend te fanpage

· 3 · 461

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

ne: 14-01-2020, 23:12:29
Verej qe shume webfaqe te medha shqiptare kohet e fundit kane shtuar perpjekjet per te rritur aktivitetin ne fcb group ne vend te fcb fanpage. Ka ndonje shpjegim pse?

  • Postime: 1116
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 26-01-2020, 12:06:11
Mendoj se në grupe postojne edhe persona te tjere. Kurse me faqet nuk eshte e mundur kjo gje me duket.

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-01-2020, 13:37:32
Dhe me duket se fanpage mund te ta mbyllin me lehte nese raportohet mjaftueshem. Ne grup ke me shume kontroll ndaj atyre qe i ke anetare dhe raportuesve potenciale.

Temat e fundit