Fajtori.com dhe Forumi Horizont - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fajtori.com dhe Forumi Horizont

Fajtori.com dhe Forumi Horizont

· 6 · 2127

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-08-2008, 00:38:35
Kisha kohe qe s'i vizitoja këto faqe dhe tani qe po shikoja pashë qe nuk hapen.
Duke gugluar pak pashë qe faqja e chatit chat.fajtori.com punon si dhe versionin print i forumit, por jo faqet kryesore fajtori.com dhe forumihorizont.com
Di ndonjëri gjë si është puna apo do jetë thjeshtë problem i momentit?
« Editimi i fundit: 17-10-2010, 23:16:21 nga M A X »

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-08-2008, 10:10:08
Skam ndonje informacion per keto faqe, por thjesht me kujtohet se fajtori.com eshte nje nder faqet e para shqiptare qe vizitoja dhe gjynah te shkoje ne kete pike.

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-09-2008, 14:34:22
Sic duket ka qene nje problem i perkohshem sepse te dyja faqet jane online perseri.
http://forumihorizont.com/
http://fajtori.com/

 • Postime: 111
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 13-02-2009, 00:55:09
Di gje njeri pse serverin e chatit e kan ndyrshuar prap ? dikush me tha se kan ber llafe me pronarin e serverit. ju cfar mendoni ?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-10-2010, 23:13:13
Di gje njeri pse serverin e chatit e kan ndyrshuar prap ? dikush me tha se kan ber llafe me pronarin e serverit. ju cfar mendoni ?


Ndoshta jam pak vone une, por online e kane chatin. Dhe per habine time goxha aktiv. Une mendoja se chatet IRC ishin dicka qe i perkisnin antikitetit te internetit, po jo, qenkan akoma te gjalle, madje shume te gjalle :) http://www.chat.fajtori.com/

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 14-03-2021, 20:56:16

Temat e fundit