×
Hyrja
Profili

Faqja ne IPKO hapet ne KUJTES jo ?

Faqja ne IPKO hapet ne KUJTES jo ?

· 3 · 596

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-12-2012, 22:31:24
Pershendetje, antar te nderuar mund tme tregoni se qfar eshte problemi me ndodh nje problem i pa zakonshem Webfaqeja  ne ato kompjuter qe jan me rjetin IPKO  hapet shum mir kurse me KUJTESE nuk hapet. N`fakt  her hapet her nuk hapet ne shumicen e kohes nuk hapet.

Ne server apo ne cpanel te hostit ip bllok nuk ka, rast qe sun po i bi nfije,...


e plotsuar:

domain eshte ber transfer para 2 jave, dhe tani kur e pingoj faqen ne kujtes del ip e serverit ku ka qen me heret,   kurse kur e pingoj faqen me IPKO del ip qe eshte ne ket server ..??


  • Postime: 72

#1 ne: 16-12-2012, 21:43:50
na trego pak faqen po qese nuk e ke merzi?!
nese nuk hapet gjithmone ka mundesi qe e kane futur ne blackliste per keqperdorime te meparshme te domenit?!

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-12-2012, 03:43:47
h
na trego pak faqen po qese nuk e ke merzi?!
nese nuk hapet gjithmone ka mundesi qe e kane futur ne blackliste per keqperdorime te meparshme te domenit?!

Hmm jo besi nuk eshte ne bloklist, tani  e kam regullu problemin,, problemi ka qen sepse KUJTESA shum rall  po i freskon DNS ashtu me than, dhe nje shokt sakt sdi qfar ka ber po problemin ma zgjedhi nga serveri.

Temat e fundit