×
Hyrja
Profili

Kerkoj liber per SEO

Kerkoj liber per SEO

· 3 · 637

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-08-2012, 17:10:15
Pershendetje te nderuar koleg/e  Kerkoj libra elektronike permes google reth SEO por me dalin shume deshta te mar propozimet e juaja per donje liber (ne gjuhen angleze) ku mundem te mesoj gjithqka reth seos, nese jo nje liber  ben 2 apo 3 etj.

Ju faliminderit :)
By One

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 08-08-2012, 23:47:18
By One eshte shume e veshtire shoku te te tregoje njeri tani, interneti eshte bere vertet shume konkurues edhe ne faqet shqiptare dhe nuk te tregon me njeri gje, por mundohu vete lol me ato keyword a me backlink mos renditesh pak me mire.

  • Postime: 118
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-08-2012, 17:18:39
vetem kerkova te me preferoni donje liber qe i pergjin te gjitha, por sidoqoft kam download ca libra qe me an dukur nga permbajtja te mira. :P  flm  poshnja

Temat e fundit