×
Hyrja
Profili

Kush me ndihmon ?

Kush me ndihmon ?

· 1 · 435

  • Postime: 65

ne: 27-11-2012, 01:05:18
A Ka ndonjeri qe mund te me ndihmoje pasi ka aplikuar me ndonje web dhe e kan pranuar ne adsense ? ajo qe me ka merzitur eshte sepse  spo gjej nje web me tematike te mire  qe  google adsense te me pranoje. me ip e shqiperise disa me thon  lodhesh kot nuk e pranojne tani spo di kujt ti ja ve fajin , a ka ndonjeri nje menyre  qe 90% mund te me pranojne . do ja dija shum per nder !

Temat e fundit