Kush nga antaret Punon ne fiverr ketu ??? - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush nga antaret Punon ne fiverr ketu ???

Kush nga antaret Punon ne fiverr ketu ???

· 4 · 2501

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-05-2013, 01:07:02
Kush nga antaret Punon ne fiverr ketu  ? te me ndihmoje per dicka

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-05-2013, 20:49:11
Beje njehere pyetjen,mbase te ndihmojme dhe ne te tjeret...

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-05-2013, 22:09:36
Jam i ri ne fiverr dhe nuk e kam shume idene se si funksionon, une dhashe nje oferte aty qe shtoj youtube view dhe une kete gje e bej shume mire me addmefast por nuk kuptoj si i bejne ate deliver pageses aty pasi une pata shume kerkesa per ate oferte qe une bera.Aty kerkonte dhe foto per punen qe kisha bere tani si behet kjo fotoja? Faleminderit

 • Postime: 87
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-05-2013, 21:43:33
Ketu http://fiverr.com/terms_of_service ke pergjigjen e pyetjeve te tua.

Ndoshta ata kerkojne nje screenshot qe verteton qe ti e ke kryer punen,shih http://www.take-a-screenshot.org/ per te mesuar si te besh nje screenshot...

Temat e fundit