Lejon Google Adsense Trafik nga Addmefast ??? - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lejon Google Adsense Trafik nga Addmefast ???

Lejon Google Adsense Trafik nga Addmefast ???

· 2 · 647

  • Postime: 20
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-05-2013, 22:13:50
Te  Lejon Google Adsense Trafik te marresh nga Addmefast trafic apo kjo gje eshte e palejueshme nga google ,pasi une mund te sjell trafik ne faqen time http://bestwall-hd.com DOja te dija nqs Adsense ta lejon kete gje .. Faleminderit :)

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-05-2013, 01:30:59
Nuk besoj te kesh perobleme por megjithate ti mund te perdoresh ndo nje shorturl sherbim dhe google nuk e sheh se nga te vjen ty ky trafik.

Temat e fundit