×
Hyrja
Profili

Lejon Google Adsense Trafik nga Addmefast ???

Lejon Google Adsense Trafik nga Addmefast ???

· 2 · 421

  • Postime: 20
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-05-2013, 22:13:50
Te  Lejon Google Adsense Trafik te marresh nga Addmefast trafic apo kjo gje eshte e palejueshme nga google ,pasi une mund te sjell trafik ne faqen time http://bestwall-hd.com DOja te dija nqs Adsense ta lejon kete gje .. Faleminderit :)

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-05-2013, 01:30:59
Nuk besoj te kesh perobleme por megjithate ti mund te perdoresh ndo nje shorturl sherbim dhe google nuk e sheh se nga te vjen ty ky trafik.

Temat e fundit