×
Hyrja
Profili

Me falni qe po ju shqetesoj por dua te di dicka...

Me falni qe po ju shqetesoj por dua te di dicka...

· 6 · 944

  • Postime: 65

ne: 05-05-2012, 17:29:25
A Mund  te me thote  dikush  qe ja di mire google adsense  a  eshte e   lejueshme  kjo  lloj  vendosje te adsense ? 

WwW.Lajmesot.Net kur hap postimin   posht  titullit jan te vendosur ads  sic  mund te hyni  ta shikoni ,  a lejohet kjo gje ? Pres nje pergjigje se shum me thon po e shum jo...

  • Postime: 7064
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-05-2012, 23:24:46
Nuk duket se i ke keq. Vetem se jane paksa te tepruara, sepse kur duket se ka me shume reklama se permbajtje nuk eshte mire as per vizitoret as adsense team s'kenaqet shume.

  • Postime: 65

#2 ne: 06-05-2012, 00:22:11
Per kete  doja te pyesja se shum me thon jan ok , kurse disa hiqi pa te pare google :P na jan bere kto adsense  ishalla spo na i myllin sot ishalla  jo neser  te pakten te marrim leket  e pastaj te  mi mbyllin nese kam  beere ndonje gabim se  jam munduar te jem sa me i sakt :) Faleminderit  nga ty por pergjigja eshte edhe mire edhe cka mesa kuptova :P

  • Postime: 1111
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 07-05-2012, 00:47:25
Lol sa per rregulloren e adsense je kundra nga momenti qe i ke vene reklamat ne nje faqe  me permbatje shqip, nga aty e tutje uroje te mos te te kontrollojne pasi ke me engur ban, nuk ka rendesi se si i ke vene reklamat.  ;)

  • Postime: 65

#4 ne: 07-05-2012, 03:35:09
hahahaha Poshnja kam shoke qe kan  gati 2 vjet qe mbajne adsense  ne  faqe me gjuhe shqip dhe te gjith marrin  lek  e nuk ja kan mbyllur , nuk po  behet me rrug gjuha per google por  abuzimet mesa kam pare. nese duan te vihen dhe dyshojne per dicka  ta mbyllin kur te duan edhe po  nuk pate bere gje...

  • Postime: 3

#5 ne: 03-11-2012, 15:43:52
PERSHENDETJE,jAM NJE VAJZ E CILA KA NEVOJE PER NDIHMEN TUAJ,,THONE QE TE KERKOSH E KE NJEREN FAQE TE NXIRE POR KUR NUK JEP I KE TE 2-JA,KAM NEVOJE PER NDIHMEN TUAJ,JAM NGA NJE FSHAT I THELLE I KORCES DHE NUK KAM MUNDESI EKONOMIKE,,PRINDERIT DUAN TE ME FEJOJNE ME ZOR SE SKEMI LEK,JU LUTEM ME NDIHMONI KERKOJ LEK NGA JU,BIZNESMEN,STUDENT APO MILIONER ME NDIHMO, KJO ESHTE ADRESA NA RAIFAJZEN E KUSHERIRES TIME,,JU LUTEM VERENI DOREN NE ZEMER  0000179733.ju lutem

Temat e fundit