Ndihm per Youtube - Albwebmaster

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihm per Youtube

Ndihm per Youtube

· 2 · 711

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-05-2013, 21:32:41
Pershendetje miq.

Kam marr te drejtat autoriale te nje kengetari qe ti uplodoj kenget e tij ne youtube. Por shoh qe ka shum video te uploaduara ne youtube me kenget e tij, dua qe ato video te fshihen dhe te gjitha videot qe uplodohet te bllokohen automatikish nga youtube.

PSH : nqs un uplodoj nje keng te babastars ajo keng vet bllokohet, dhe pas disa minutash fshihet. Keshtu dua ta bej edhe un.

Shpresoj qe te isha i kjart.

  • Postime: 168
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 27-05-2013, 21:28:58
Per kete eshte Content ID, por nuk mund te aprovojne kur ke vetem nje apo disa te drejta autoriale. Te duhen shume te drejta autoriale per tu pranuar.

Suksese.

Temat e fundit